Топ продаж

Бесідка намет намет туристичний 1628D
4 169 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1628д
+380 (96) 601-26-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики тенту 1628D:
• Великий москітний намет для відпочинку на природі та дачі
• Усі 4 стіни москітна сітка та тент від дощу.
• Великий намет чудово підійде для компанії
• Призначений для відпочинку на відкритому повітрі влітку
• Шатро рятує від легкої негоди, сонця й комах
• Розміри: Ширина 320 см, Довжина 320 см, Висота 245 см
• Матеріал тенту: Поліестер
• Дуги оцинкований метал!
• 2 входи до намету
• Всі вікна в намет можуть завішуватися тентом від дощу.
• Весь комплект шатра в зібраному вигляді вміщується в 1 сумку.
Габарити сумки (ДхШхВ), см. - 96х20х20
Вага: 9,2 кг
• Великий москітний намет для відпочинку на природі та дачі
• Усі 4 стіни москітна сітка та тент від дощу.
• Великий намет чудово підійде для компанії
• Призначений для відпочинку на відкритому повітрі влітку
• Шатро рятує від легкої негоди, сонця й комах
• Розміри: Ширина 320 см, Довжина 320 см, Висота 245 см
• Матеріал тенту: Поліестер
• Дуги оцинкований метал!
• 2 входи до намету
• Всі вікна в намет можуть завішуватися тентом від дощу.
• Весь комплект шатра в зібраному вигляді вміщується в 1 сумку.
Габарити сумки (ДхШхВ), см. - 96х20х20
Вага: 9,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 9.2 г |
| Розмір в пакованні | |
| Довжина в пакованні | 96 см |
| Висота в пакованні | 18 см |
| Ширина в пакованні | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 169 ₴










